דבר היו"ר

לחברי עמותה ואורחי האתר שלום!

העמותה שלנו הגיעה להישגים מרשימים בזכות הורים שהתנדבו להוביל אותה, למרות שלכל אחד ואחת מהם יש בבית ילד או ילדה עם דיסאוטונומיה שדורש/ת המון עבודה, זמן ותעצומות נפש. העמותה המפוארת שאנו רואים היום נראית כך בזכותם, ואני וחבריי לוועד המנהל הנוכחי "עומדים על כתפי ענקים" ועושים כמיטב יכולתנו לשמר את ההישגים ולתרום את תרומתנו הצנועה לשיפור נוסף, למרות התנאים המאתגרים שמעמידה בפנינו התקופה הנוכחית.
עכשיו, כשהגיע תורנו לקחת חלק במרוץ השליחים המתמשך הזה ולהחזיר כמיטב יכולתנו לעמותה שכל כך עוזרת לנו כל השנים, לקחנו על עצמנו בין השאר לחדש את אתר האינטרנט שלה. באתר המחודש הוספנו עדכונים ברוח התקופה, הן בתכנים והן בהתאמות הטכנולוגיות הנדרשות להנגשת המידע הרב המצוי בו, ואני מקווה שהדבר יאפשר לכם, הגולשים בו, להפיק ממנו את המקסימום.
חשוב לנו לתת באתר ביטוי לחברי העמותה ולהציג בו את הבוגרים שלנו, שאותם אני מעדיף לכנות מתמודדים עם דיסאוטונומיה משפחתית. לא חולים, אלא מתמודדים, דבר שאותו הם עושים בצורה מעוררת השתאות והערצה ומגיעים להישגים מרשימים. תוכלו להכיר אותם במדור "בואו נכיר".
ולפני סיום - לא נשכח את חברינו הרבים שמהם נאלצנו להיפרד במהלך השנים ולכבודם ולכבוד בני משפחותיהם הקדשנו באתר את דף ההנצחה ליקירינו שנפטרו. יהי זכרם ברוך.
מאחל לכולנו עוד שנים רבות של עשייה ופעילות ושיפור מתמיד באיכות החיים של המתמודדים ובני משפחותיהם, ובעיקר - בריאות.

 דביר אדלר,
יו"ר העמותה