גלי

מעבר למילים ולכוונות שיש לי לתת על חשיבות התורומת לעמותה לדיסאוטונומיה משפחתי תחת השגרירות שלי משפחת תירוש.
אני מבקשת לתת לנו עזרה גם במחקר ההולך ומגיע ליעד כמעט סופי ,שיכול לעזור גם לנו החולין וגם לעוד מבחר חולים במחלות שונות ודומות לנו.
אבל בנוסף חשוב להזכיר ,שרמת החיים היום יומית שלנו מאוד קשה ומופותלת לחולים ולמשפחות שלהם ,שצריכים המון עזרה לעבור כל יום ביומו.
אז התרומות שלכם יעזרו לנו לבסס את חיינו האישים יותר מאשר המדינה מצליחה לעשות ככה למרות הכוונות שלה לתת לנו יד...אך לא תמיד יש לה את הזמן או היכולת לעשות כך בגלל קשיים מרובים שיש לה לעסוק בכך מלבד העמותה שלנו.
אז זה הזמן שלכם כל מקורבי ומכרי הרחוקים והקרובים לתת לנו קצת מהשקט הנפשי, שכולנו בעמותה כל כך זקוקים בעמצאות ביטחון כלכלי ,שיתן לנו את כוחות להתמודד עם כל המוות, ההתקפים, הפחדים, שישנם ללא שום קשר למצב כלכלי כזה או אחר ורק אתם יכולים לתת לנו מעט שלווה וכוח להמשיך במסע חיינו
זה הלינק של משפחת תירוש לעמותת דיסאוטונומיה משפחתית
גם כאשר אני חולה עדיין אני צריכה תרומות כדי לחיות בדרך טובה עם המחלה שלי...אז בבקשה פשוט תתרמו
גם כאשר אני חולה עדיין אני צריכה תרומות כדי לחיות בדרך טובה עם המחלה שלי
בתודה ענקית מראש גלי.

פוסט התרגשות נוסף:

עוד פחות מ-20 אלף ואנחנו נהיה בסכום של חצי מליון ש"ח וזה חלום שלי מאז ,שאני מכירה את עצמי ושותפה לעמותת דיסאוטונומיה משפחתית רציתי וחלמתי להגיע אליו.
אז נכון אני לא מתקשרת לכל אחת ואחד מחברי פה בדף הפיסבוק שלי ...כי לפעמים מרוב פניות של אנשים לעזור להם אני בעצמי מרגישה בחוסר ודאות ענק לאן הכסף הזה הולך ומי עומד מאחורי כל הקמפיין הזה להוציא כסף מאנשים ,שלרוב אני לא ממש מכירה.
אבל העמותה שלי מאז יומי הראשון בה. נעבקת קשות בלעזור לכל חוליה בצרכים הבסיסים ואף אחד מהם לא ממש (כולל אותי) אוהב ומרגיש בנוח לבקש כסף לחייו הפרטים בעיקר כאשר אנחנו מודעים למצב המסובך שיש מסביבנו.
אבל בימים אלה יש פריצת דרך לתרופה של החולים שלנו ,שיכולה כל כך הרבה לתרום לכלל האוכלוסייה מסביבנו.
אז בכל לשון של בקשה פשוט תתרמו לעמותה שלי ותשתפו את הלניק המיוחד הזה בכל דרך אפשרית בעינכם ואולי ביחד איתכם נהפוך את העולם הזה יותר טוב לכולנו מבחינה בריאותית וסוצויואקונמית

באהבה ותודה גלי.

להצטרפות לתמיכה בדף של גלי וכתיבת הקדשה לחצו כאן. תודה.